Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

5 простих кроків, як швидко прибрати кухню

461

5 простих кроків, як швидко прибрати кухню

Коли сім’я велика і в ній є діти, після сніданку або вечері на кухні царює хаос. Найчастіше перша думка – за що хапатися? Ваше бажання, проста покрокова інструкція та правильна побутова хімія – й ваша кухня зовсім скоро знову засяє чистотою. Читайте та використовуйте наступну інструкцію з 5 кроків.

Помийте посуд

Правила прибирання кухні зовсім нескладні й говорять про те, що все потрібно починати з миття посуду. Спочатку потрібно зібрати весь брудний посуд в одне місце, викинути рештки їжі у сміттєву урну, після чого завантажити посудомийну машину або ж вимити все вручну. Сприймайте цей процес, як можливість подумати про щось корисне, позбутися негативних емоцій, які будуть «змиватися» з брудом у раковину.

Протріть поверхні

Наводячи порядок на кухні, пам’ятайте просте правило – поверхні призначені для роботи, а не для зберігання. Тому максимально приберіть із них усе зайве, не нагромаджуйте їх речами, адже й витирати столи та тумбочки в такому вигляді буде значно важче. Витріть поверхні вологою ганчіркою та перевірте, чи немає бризок на стінах.

Вимийте плиту

Спеціальні миючі засоби для кухні легко впораються з таким завданням – і ваша плита знову буде чистою та красивою. Відмивати її нескладно, якщо робити це щодня, а не залишати забруднення на довгий час.

Якщо ви не любите мити плиту, придбайте спеціальні накладки з фольги, якими можна застелити її поверхню. Навіть якщо до вас раптово прийдуть гості, ви зможете за секунду прибрати цю накладку й викинути її у сміття, а плита сяятиме чистотою.

Наведіть порядок на підвіконні

Якщо ви використовуєте підвіконня для того, щоб складати туди потрібні й непотрібні речі, ви ніколи не досягнете чистоти на кухні. Цей візуальний «шум» завжди буде псувати загальний вигляд, і хоч в інших місцях кімнати буде прибрано, загальна картина залишатиметься не настільки приємною, як того хотілося б.

Передивіться речі, що складені на підвіконні. Щось викиньте, щось складіть у шафи, головне – приберіть усе це з поля зору.

Поверніть чистоту підлозі

Підмітання та миття підлоги не займає багато часу, однак далеко не всі доходять до цього етапу. Хоча пізніше відмити сліди від їжі або інші плями буде значно складніше, ніж відразу. Тому включіть у всій чек-лист прибирання кухні обов’язковий догляд за підлогою. Спочатку підметіть її або використайте пилосос, потім вимийте за допомогою швабри.

Пам’ятайте, що інструкція буде дієвою, якщо ваша кухня не захаращена непотрібними речами. Інакше спочатку доведеться зосередитися на тому, щоб викинути зайві речі, а лише потім зайнятися безпосередньо прибиранням.

Главная Микс 5 простих кроків, як швидко прибрати кухню