Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Дешева вивіска - погана якість. Як розібратись.

557

Дешева вивіска - погана якість. Як розібратись.

Дешева вивіска: чим загрожує економія?

Хочете замовити вивіску дешевше? Тоді будьте готові звинувачувати тільки себе, адже за мінімум грошей можна отримати максимум стресу. Ми, як професіонали, можемо стверджувати, що недороге виготовлення рекламних вивісок пропонують недобросовісні виробники. Заманюючи клієнтів низькими цінами, вони надають неякісну продукцію.

Якщо Ви все ж вирішили звернутися до дешевих компаніям-виробникам, пропонуємо з'ясувати, чого від них можна очікувати.

Низька ціна - погана якість

Рекламні вивіски однозначно не можуть працювати вічно, але тривалість їх експлуатації визначається якістю матеріалу, з яких вони виготовлені. Недорогі рекламні носії дуже швидко прийдуть в непридатність, оскільки швидко вицвітають, підсвічування перегорає, джерела живлення стають непрацездатними.

Лайтбокси, фреймлайти, зовнішні вивіски та інші рекламні пристрої є особою Вашого бізнесу. Вони формують перше враження і привертають кількість клієнтів.

Щоб не впасти обличчям в бруд перед аудиторією, пам'ятайте особливості дешевих виробників:

 • економія на товщині матеріалу - швидкопсувний полістирол замість міцного оргскла;
 • використання б / у або не сертифіковані матеріалу;
 • неякісна світлотехніка;
 • застосування акрилу з поганим розсіюванням світла.

Спекулюючи низькими цінами, недобросовісні виробники можуть запропонувати виготовлення конструкції, яка не придатна для розміщення на вулиці або, навпаки, в приміщенні. Наприклад, банер на тонкої тканини не витримає погодних умов, і відштовхне своїм зовнішнім виглядом потенційних покупців.
Напевно, Ви помічали спотворені вивіски. Деформація трапляється під впливом температури, в результаті чого відбувається збільшення або стиснення обсягу матеріалу. Ось чому не варто вестися на «дешево і сердито».

Невже Ви не любите свій бізнес?

Дешева продукція характеризується такими параметрами:

 • другосортні матеріали;
 • недосвідчені виробники;
 • регулярні поломки;
 • зменшення потоку клієнтів і прибутку.

Кожен вибирає ту продукцію, якої він гідний. Якщо Ви любите свою справу, тоді вибирайте краще для нього. Ваша любов пропорційна кількості любові клієнтів до Вашого бізнесу.
Щоб зробити свою організацію кращої, вибирайте в першу чергу якість. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» спеціалізується на виробництві вивісок «вищого пілотажу».

Чим відрізняються професіонали від недосвідчених фахівців?

Професійні компанії виконують роботу під замовлення в 4 етапи:

 • розробка макета;
 • конструктивні рішення - вибір матеріалів і технології виготовлення;
 • виготовлення та збирання;
 • монтаж.

Також Вам запропонують допомогу дизайнера для створення унікального і ефективного проекту. Кожен етап займає кілька годин.

Зазвичай команда «Гудвіл Дизайн сервіс» витрачає близько 7 днів на виготовлення, спираючись на свої знання, досконально продумуючи кожну деталь.
Ми складемо для Вас детальний кошторис, де вкажемо, за що і скільки повинен заплатити клієнт. Це також є частиною професіоналізму. Інша справа недобросовісні виконавці.

Вони готові зробити замовлення хоч завтра за низькою ціною, не обумовлюючи з замовником нюанси виготовлення. Надійність і ефективність таких вивісок ніхто не гарантує.
Вивіски від «Гудвіл дизайн сервіс» різноманітні, з безліччю матеріалів, варіантів виготовлення і підсвічування. Наші дизайнери підберуть для Вас правильні шрифти, колірну гамму і інші психологічні прийоми.
«Гудвіл Дизайн сервіс» - професійне виготовлення вивісок

5 критеріїв, чому варто звернутися до нас:

 • досвід і кваліфікація - ми запропонуємо кілька варіантів рекламних конструкцій, покажемо, які види матеріалів будуть використовуватися, переваги і недоліки кожного з них;
 • наявність сайту - в онлайн-каталозі можна ознайомитися з прикладами наших робіт;
 • наявність відгуків - відгуки наших замовників підтверджують надійність і порядність нашої компанії;
 • професійна команда - в нашому офісі працює велика кількість співробітників (менеджер з продажу, дизайнер, конструктор-технолог, виробничий персонал, монтажники та багато інших).

Не обов'язково вірити нам на слово, Ви можете переконатися в нашому професіоналізмі особисто, оформивши замовлення на сайті або по телефону. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами, щоб надати детальну інформацію про виготовлення рекламної конструкції. Довіртеся професіоналам своєї справи, і Ви збережете власний час і нерви.

Главная Микс Дешева вивіска - погана якість. Як розібратись.