Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Dr. Rock & The Riff Reactor - TrueLab Game Studios: краща гра для вас

477

Ігровий автомат Dr. Rock & The Riff Reactor від компанії TrueLab Game Studios – це 5×3-барабанний слот з 243 способами виграшу, максимальним виграшем до x50 000 від ставки гравця, високою волатильністю та RTP 96,03%.

Dr. Rock & The Riff Reactor - TrueLab Game Studios: краща гра для вас

Символи низької гідності представлені у вигляді старшої частини колоди карт від 10 до туза. При випаданні потрібної кількості виграшних комбінацій на одному обертанні ці символи можуть дати від x0,1 до x0,5 ставки гравця. До слова, для гри діють 33 фріспіни за реєстрацію.

Гітари, барабанні установки і сам Доктор Рок є символами високої вартості, що пропонують від х0,5 до х3 ставки гравця.

Також можуть з'являтися скатери із зображенням Let's Rock, які при випаданні відразу трьох символів запускають вісім безкоштовних обертань в режимі високовольтної гри.

І нарешті, у грі присутні електричні дикі символи, які замінюють усі символи, крім скаттера, а також надають миттєву виплату у розмірі x4 при випаданні п'яти символів у виграшній комбінації.

Протягом усієї гри при випадінні кількох однакових символів на барабанах у виграшних комбінаціях виплата множиться на кількість символів на кожному барабані.

Цей множник розраховується шляхом множення кількості однакових символів, що є разом, від крайнього лівого барабана до правого крайнього.

Наприклад, при випаданні двох тузів на першому барабані, трьох тузів на другому барабані та двох тузів на третьому барабані виплата буде помножена на x12, так як 2 x 3 x 2 = 12.

Крім того, кожен збіг комбінації призводить до каскадного виграшу, видаляючи виграшні символи після того, як вони забезпечили виплату, щоб нові символи могли випасти та збільшити потенційний виграш.

casino online

На кожному обертанні виникає функція Power Chord, в результаті якої один осередок набуває золотої рамки. Якщо випадає виграшна комбінація з використанням символу у вибраному осередку, відповідні множники виграшу збільшуються.

За допомогою функції "Котушка" кожен каскадний виграш збиратиме отриманий множник і додаватиме його в лічильник, розташований над барабаном. Цей лічильник залишається активним доти, доки каскадні виграші не припиняться і не буде запущено наступний спин.

Під час безкоштовних обертань лічильники множників кожного барабана не обнулюються.

Главная Микс Dr. Rock & The Riff Reactor - TrueLab Game Studios: краща гра для вас