Газобетонні блоки: виробництво, переваги, проблеми
493Блоки, для виготовлення яких використовується пористий бетон, зараз широко поширені. Одним з варіантів в даному випадку є блоки газобетонні які обрати можливо на нашому сайті https://budmat.lviv.ua/. Вони за багатьма параметрами краще цегли, в чомусь перевершують і натуральну деревину. Але, щоб розібратися в можливостях газоблоків, спочатку варто дізнатися яка ціна газоблоку у Львові, як їх виготовляють, та як доставляють.
Специфіка виробництва газобетонних блоків
Для створення матеріалу до суміші з цементу, піску і силікату додають речовини, що сприяють утворенню великого обсягу вуглекислого газу. В ході реакції, що відбувається в суміші утворюються повітряні бульбашки. Відповідно, після висихання суміші порожнини залишаються у структурі матеріалу. Подібна структура називається ячеистой. Що конкретно вона дає таким блокам? Основні плюси представлені далі.
Основні переваги газобетонних блоків
1. Відмінні ізоляційні параметри. Рівень тепло- і шумоізоляції, характерний цього матеріалу, набагато вище, ніж цегли. Якщо буде потрібно проводити додаткову теплоізоляцію газобетонной споруди, то лише незначну.
2. Значні обсяги. Виконані з газобетону блоки відрізняються великими габаритами. Виготовляють матеріал з великим об'ємом вдається за рахунок того, що питома вага газобетону невеликий. При однаковій товщині стін газобетонні споруди виявляються набагато легше цегельних.
3. Екологічність і повітропроникність. Вихідні компоненти, на основі яких виконані газоблоки, мають абсолютної екологічною безпекою. Ще один важливий момент тут - повітропроникність цього матеріалу. Через газобетонні блоки легко проходить повітря.
4. Невисока вартість. Нарешті, багато забудовників вибирають газоблоки з тієї причини, що вони дуже дешево обходяться. Витрати в даному випадку виявляються мінімум на 30% менше, ніж при будівництві цегельного будинку.
Які проблеми газобетонних блоків
Але, звичайно, з комірчастою структурою матеріалу пов'язані не тільки переваги, а й проблеми. За міцності газобетон серйозно поступається цеглі. У зв'язку з цим з нього не можна зводити особливо високі споруди, що мають більше трьох поверхів.
Також важливий момент - необхідно оберігати газобетонні стіни від контакту з рідинами. З цією метою з зовнішньої сторони об'єкт нерухомості потрібно хоча б покривати облицювальними матеріалами, а в кращому випадку - гідроізоляційним шаром.
Як видно, газобетонні блоки дуже практичні. Залишилося лише врахувати названі недоліки, щоб у своєму будівництві використовувати матеріал правильно.