Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

КМ Буд провела реконструкцію станції метро Святошин

450

Столична влада продовжує програму реконструкції транспортної мережі і метрополітен не став винятком. У 2018 році розпочалось капітальне оновлення станції Святошин і головним підрядником була обрана будівельна компанія КМ Буд.

Для початку трохи історії. Вперше станція відкрита 5 листопада 1971 року під назвою «Святошино». Це чотирнадцята станція Київського метрополітену. Нинішню назву вона носить з 1991 року. Названа згідно розташованої неподалік історичної місцевості Святошин. Пасажиропотік складає 36,8 тис. чол./добу.

Святошин – це станція мілкого закладення зі збірних залізобетонних елементів, колонного типу, одного проекту зі станцією «Нивки». Має підземний зал з посадочною платформою острівного типу. Склепіння залу спираються на два ряди колон. Зал станції з обох боків з'єднаний сходами з підземними вестибюлями, що виходять в підземні переходи, які розташовані під проспектом Перемоги і шляхопроводом. Один з переходів також має вихід до платформ залізничної станції Святошино. Наземні вестибюлі у станції відсутні.

Єдина різниця зі станцією Нивки полягає лише у відмінностях інтер'єру – деяких деталях освітлення, облицюванні колон. Останнє оновлення вестибюлю станції було здійснене у 1990 році, коли технічно і морально застарілу підсвітку з оргскла було замінено на нову з алюмінієвої рейки виробництва Luxalon, що додало станції більш сучасний і охайний вигляд.

З 24 лютого 2018 р станція знаходилася на капітальному ремонті. Проводився ремонт колійних стін, також була здійснена установка ліфтів для інвалідів. В ході ремонту частково був закритий підземний перехід і не функціонували виходи до проспекту Перемоги, заводу «АТЕК». Станція була відкрита 1 листопада 2019 року.

КМ Буд провела реконструкцію станції метро Святошин

В ході реконструкції компанією КМ Буд було змінено облицювання станції зі збереженням стилістики (без великого орнаменту на шляховій стіні), внутрішнє облаштування (лавочки, покажчики), обладнаний ліфт для пасажирів з обмеженими можливостями, встановлено тактильне покриття, замінено турнікети, проведений ремонт підземного переходу, куди веде вихід з даної станції метро.

Весь вищевказаний спектр робіт компанія КМ Буд проводила як головний підрядник. Слід зауважити, що проект був виконаний згідно плану та не мав жодної затримки. Наразі КМ Буд успішно продовжує діяльність з реконструкції столичної «підземки». В процесі роботи знаходяться станції Хрещатик, Лук'янівська, Шулявська, Університет та Сирець.

Главная Микс КМ Буд провела реконструкцію станції метро Святошин