Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Korsolex extra: спектр дії, сфери застосування та переваги

534

Дезінфекція та стерилізація – важливі етапи підготовки медичних документів для використання. Методи та засоби для обробки підбираються індивідуально. Вони залежить від матеріалів виготовлення, призначення, особливостей застосування тих чи інших видів пристосувань. Для термолабільних, термостабільних інструментів та ІМН можна рекомендувати Корзолекс Extra - засіб, який виробляється на базі сполук альдегідів та ГОД.

Склад та сфери використання

Засіб підходить для дезінфекції, стерилізації, комбінованої обробки, а також для попереднього очищення перед іншими процесами. До його складу входять високоактивні речовини, зокрема, диметанол, бензалконій хлорид, глуатаровий альдегід, ПАР, розчинники, антикорозійні інгібітори, пігменти, ароматичні добавки, регулятори утворення піни, дидецилдиметиламоній хлорид.

Korsolex extra: спектр дії, сфери застосування та переваги

Застосовувати Korsolex extra можна для обробки:

  • хірургічних та стоматологічних інструментів, включаючи покриті алмазним напиленням, вольфрамом, титаном;
  • ендоскопи (жорсткі, гнучкі); аксесуари до них;
  • інструментарій для перукарень, косметичних салонів, манікюрні, педикюрні пристрої;
  • відбитки та зубопротезні заготівлі;
  • одноразові медичні вироби для безпечної утилізації.

Переваги Korsolex extra

Основним плюсом цього засобу виступає його універсальність. Воно сумісне з великим переліком матеріалів, починаючи від сталі та кераміки, закінчуючи кольоровими металами, пластиками, силіконом, гумою та латексом. Випускається дезінфектор у великих пляшках, зручних для зберігання та використання.
Друга важлива перевага засобу - широкий спектр дії. Воно має бактерицидні, противірусні, фунгоцидні, спороцидні властивості, успішно знищує збудників туберкульозу, гепатитів, сотень вірусів, грибків, кишкових паличок, стафілококу.

Korsolex extra має приємний аромат, має гарну переносимість, що дозволяє використовувати його в різних сферах медицини, краси та охорони здоров'я.

Засіб відрізняється економічною витратою та порівняно невисокою вартістю. Воно повністю відповідає чинним стандартам якості, безпеки та ефективності. Робочі розчини на його основі можуть використовуватись протягом семи днів. Зберігати відкритий дезінфектор можна близько місяця у герметичній упаковці.

На сайті https://vdsstomat.com.ua/ можна знайти майже будь-які антисептичні засоби для обробки стоматологічного обладнання, адже саме ця компанія спеціалізується на стоматологічному обладнанні та стоматологічних матеріалах.

Главная Микс Korsolex extra: спектр дії, сфери застосування та переваги