Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Найкраща піца в Києві

462

Найкраща піца в Києві

Піца це, мабуть, найулюбленіша страва дорослих та дітей. на сайті il Molino можна замовити піцу на будь-який смак для однієї особи чи друзів, які вже на підході. На сьогоднішній день цю страву готують по багатьох рецептах.  Навіть найвибагливіший гурман отримає саме те, що любить.  А завдяки можливості замовити піцу на роботу чи додому, можна просто відпочити від перебування на кухні. Ресторан il Molino готує піцу за автентичними рецептами Італії. Доставка піци від ресторану допоможе втамувати голод, нагодувати несподіваних гостей чи просто зробить ваш вечір спокійним та романтичним.  Для великих компаній на сайті є набори з напоями, що ідуть як подарунки. Замовлення в il Molino обійдуться вигідно для клієнтів та порадують їх такою смакотою. Доставка замовлення відбувається за вказаною адресою в найкоротший проміжок часу. 

На протязі години замовлення вже буде доставлено по будь-якій адресі в Києві. Для збереження їжі гарячою, доставка працює дуже швидко. Оформити замовлення можна онлайн або за вказаним номером. При оформленні замовлення, сума якого буде перевищувати 150 гривень, доставка безкоштовна.  Дана послуга доступна на протязі робочого часу, що вказаний на сайті ресторану. Оплата відбувається будь-яким комфортним для клієнта способом.  При необхідності виключити якісь продукти зі складу піци, необхідно про це повідомити оператору. Всі потреби клієнта будуть враховані. В меню ресторану також є смачні страви для вегетаріанців.  Додатково можна замовити інші страви та напої, перелік яких вказаний на сайті ресторану. Тут можна замовити набори з вдалим поєднанням піци та напоїв за спеціальною пропозицією.  Щодня діє акція, при замовленні однієї піци з 15.00 до 17.00 друга піца доступна для замовлення за півціни. 

Умови отримання бонусів та подарунків можна знайти в розділі «Акції». Італійська піца від il Molino являється гарячим шедевром, що має хрустку скоринку, ніжний смак. Для замовлення доступно понад 30 видів піци на будь-який смак замовника.  Кожна пора року вражає любителів піци новинками рецептів з використанням сезонних інгредієнтів.  При оформленні такого замовлення, клієнт отримує смачну піцу, виготовлену з якісних інгредієнтів та за доступною ціною. На сайті детально описана кожна з варіантів піци, склад інгредієнтів та вказана ціна. Обрати можна декілька різних варіантів чи кожного разу куштувати щось нове та відкривати для себе неймовірні смаки однієї страви, але приготованої з іншими інгредієнтами.

Главная Микс Найкраща піца в Києві