Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Основні несправності автомобільних акумуляторів

455

Основні несправності автомобільних акумуляторів

Навіть в тому випадку, якщо ви вирішили купити акумулятор для легкового автомобіля у надійного партнера, наприклад, в інтернет-магазині https://makb.com.ua/ — подбор акб по авто. Все одно висока ймовірність того, що при неправильно експлуатації АКБ можете зіткнутися з різними несправностями, якими піддаються абсолютно всі види акумуляторів: коротке замикання пластин, прискорений саморозряд, сульфатация пластин, викривлення і окислення штирів. Давайте докладніше розглянемо різні проблеми, з якими стикаються власники транспортних засобів.

Швидкий самостійний розряд АКБ

Бувають ситуації, коли навіть нова і цілком справна акумуляторна батарея при зберіганні починає розряджатися, навіть якщо до неї не було нічого підключено. І якщо нова може втрачати всього до 1% ємності за добу, то вже бувала в експлуатації може втратити до цілих 3%. А пов'язано це з тим, що під час зберігання, електроліт в банку починає розшаровуватися, тобто знизу банки виявляється електроліт високої щільності, ніж нагорі. Подібна щільність по всьому об'єму призведе до появи паразитного струму і викликає самостійний розряд.

Це все сприяє тому, що рекомендується під час зберігання, хоча б час від часу, проводити підзарядку акумулятора невеликим струмом, щоб компенсувати рівень щільності по всій площі та об'єму. Якщо швидкість понад 3%, тоді це вже прискорений процес самостійного розряду. Причиною всього цього є те, що використовувався забруднений електроліт або експлуатації з низькоякісної кислотою. Саме з цієї причини необхідно дотримуватися правил експлуатації.

Окислення штирів для підключення зарядки

Штирі для підключення зарядки окислюються, якщо на них потрапляє електроліт або пари. Це призводить до того, що порушується контакт штирів з клемами. Окислилися штирі потрібно очищати за допомогою звичайної наждачного паперу, а по закріплення клем, вони покриваються технічним вазеліном, щоб попередити подальше окислення.

Коротке замикання пластини

При руйнуванні сепараторів або осідання залишків активної маси, може виникнути замикання пластин, які мають різні смуга. Аналогічно процес відбувається при викривленні пластин від сильного струму заряду і при тривалому заряді, або при сильній трясці в автомобілі. Акумулятор з подібною несправністю здається в ремонт, а конструкція не дозволяє проводити ремонт.Це три основні поломки, з якими стикаються власники автомобілів. Найчастіше поломка акумулятора пов'язана з тим, що АКБ неправильно експлуатувався. Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно надійні і справжні акумуляторні батареї, які при правильній експлуатації прослужить протягом багатьох років.

Опубликовано: 12 июня 2020г., 10:17.
Главная Микс Основні несправності автомобільних акумуляторів