Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

П'ять способів зберігання речей в однокімнатній квартирі

403

Якщо ви живете в однокімнатній квартирі, організувати тут ефективну систему зберігання особистих речей проблематично. Але якщо комплексно та з креативом підійти до цього питання, то його можна вирішити за допомогою правильно підібраних меблів.

Велика шафа-купе

Найпростіший варіант зберігання речей – це велика шафа-купе. Її можна встановити навіть в однокімнатній квартирі, адже через відсутність звичайних дверцят така конструкція не займає багато простору. Фасади рухаються уздовж спеціальних направляючих профілів. Всередині встановлюються традиційні полиці, ящики, штанга для вішалок. Внутрішнє наповнення залежить від побажань замовника. Кінцева ціна на шафу-купе на сайті виробника залежить від багатьох факторів:

  • розмір конструкції;
  • внутрішнє наповнення;
  • матеріал корпусу;
  • матеріал фасадів;
  • система профілів, які використовуються при виробництві.

Економити простір кімнати можна, якщо монтувати направляючі у стелю та пол. Таким чином ви створите справжню гардеробну в невеликій квартирі.

Стіл-трансформер з ящиком для зберігання

Пять способів зберігання речей в однокімнатній квартирі

Ще один нестандартний варіант – стіл-трансформер, який має внутрішній ящик для зберігання особистих речей. Такі багатофункціональні меблі активно використовуються в маленьких квартирах. Користуватися столом ви зможете щоденно, а всередині розкладете ті речі, які вам потрібні нечасто. Виробник пропонує безліч варіантів оформлення такого столу.

Модульні полиці для зберігання

Зручні модульні полиці – чудовий вибір для організації системи зберігання. Легкі відкриті конструкції можна використовувати для зонування простору. В однокімнатній квартирі це завжди актуально. За їх допомогою можна відділити зону спальні від вітальні. А на самих полицях ви розмістите улюблені книги, декор, інші особисті речі.

Ліжко як місце для зберігання особистих речей

Для маленької квартири можна обрати ліжко з коробом всередині. Там ви зможете зберігати постільну білизну, рушники, інші речі. Актуальними є сьогодні й системи так званого вертикального зберігання. Яскравим їх прикладом можна назвати ліжко-горище. Навколо нього встановлені зручні полиці, шафки для зберігання. В однокімнатній квартирі така конструкція буде виглядати добре.

Меблі на замовлення для однокімнатної квартири

Якісні меблі на замовлення зі зручними системами зберігання, які виготовлені спеціально для вашого житла, допоможуть створити комфортний простір, де для усіх речей буде своє місце.

Щоб отримати всі ці переваги, треба звернутися до надійного виробника. Покупці зможуть вибрати той дизайн, який підійде до інтер'єру їхнього помешкання. Головне, обрати якісні багатофункціональні меблі, які прослужать довго.

Главная Микс П'ять способів зберігання речей в однокімнатній квартирі