Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Що таке захист двигуна та навіщо його встановлювати

403

Що таке захист двигуна та навіщо його встановлювати

Картер двигуна при їзді автомобіля піддається серйозним випробуванням, а при невдалому заїзді на бордюри або інші перешкоди взагалі може бути пошкоджений. Це загрожує поломкою важливих вузлів автомобіля і насамперед двигуна. Вирішує цю проблему установка спеціального металевого щита, який запобігає механічним пошкодженням картера і КПП.

Функції захисту піддону двигуна

Високим кліренсом можуть похвалитися далеко не всі моделі легкових автомобілів. Саме тому для багатьох з них їзда по вибоїстій дорозі загрожує ушкодженням днища та дорогим ремонтом автомобіля.

В першу чергу ями, купини та інші «сюрпризи», які зустрічає водій на своєму шляху, загрожують пошкодженням піддону двигуна. При попаданні в глибоку яму, відкритий колодязь, подоланні перешкод у вигляді «лежачих» поліцейських та ін. є велика ймовірність того, що піддон отримає деформацію або буде розтрощеним. У такій ситуації під загрозою може опинитися не тільки двигун, а й інші вузли автомобіля. Саме тому більшість автомобілістів вважають за краще встановлювати спеціальний захист піддону Кольчуга.

Основні функції захисту піддону картера двигуна

Захист двигуна, який представленей на сторінці kolchuga.co.ua – це елемент кузова та особлива деталь, яка встановлюється в штатні місця на кузові та забезпечує надійний захист картера, а також поруч розташованих інших елементів автомобіля від пошкоджень. Деталь виконує ряд важливих функцій:

  • захищає масляний піддон від механічних пошкоджень при наїздах на різні перешкоди;
  • захищає деталі від корозії;
  • надійно захищає КПП від поломок.

Важливо, що захист піддону побічно виконує ще й протиугінні функції. Справа в тому, що вона перешкоджає проникненню зловмисників у систему сигналізації автомобіля. Крім того, багато автовласників відзначають поліпшення аеродинаміки шляхом згладжування поверхні днища.

Захист картера за типом матеріалу ділиться на 4 категорії:

  • стандартний сталевий;
  • полегшений алюмінієвий;
  • пластиковий захист-пильовик;
  • полегшений захист з композитів.

Багато фахівців сходяться на думці, що захист двигуна – це вкрай корисний та важливий аксесуар. Він попереджує необхідність проведення передчасного капітального ремонту двигуна та інших важливих вузлів. Примітно, що встановлення захисту не перешкоджає проведенню технічного обслуговування. Захист має спеціальні технічні отвори. Вони не тільки забезпечують якісну вентиляцію, але й дозволяють виконати необхідні маніпуляції без демонтажу захисту.

Главная Микс Що таке захист двигуна та навіщо його встановлювати