Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Сінна кімната у спа-готелі: ароматний відпочинок

503

Сінна кімната у спа-готелі: ароматний відпочинок

Сінна кімната у спа-готелі: ароматний відпочинок

Одна з давніх традицій – після бані відпочивати у сінній кімнаті. У спа-готелі «Жива вода» і досі підтримується ця прекрасна традиція. Тому після відвідування будь-якої з наших трьох бань (римської, фінської, інфрачервоної) або просто для релаксу ми пропонуємо відпочинок в ароматній сінній кімнаті. У цій статті розповімо, що таке сінна кімната та як вона впливає на здоров’я.

Відпочинок у спа-готелі: що таке сінна кімната

Сінна кімната є так званим корисним продовженням сауни. Тут можна і просто відпочити, і навіть поспати. Раніше після бані було прийнято спати. А для царських осіб у сінних банях встановлювали ліжка. Тому що вважали, що сон у такому місці сприяє укріпленню здоров’я, омолодженню, нормалізації сну та гарному настрою.

Оздоровчий вплив трав на організм – це перша і головна причина, щоб мати сінну кімнату у спа-готелі. Трави збирають на лузі, а потім вони поступово висихають і віддають корисні компоненти, які увібрали від природи, у повітря. Зазвичай беруться такі трави як деревій, м’ята, конюшина, лугова герань та незабудки.

Це ароматерапія від природи. Цей аромат не зрівняється з жодною ефірною олією. Зараз у сінних кімнатах використовують ефірні олії для ще більшого релаксу.

Чи є різниця між сінною банею та сінною кімнатою?

Сінна або трав’яна баня з’явилася ще давно у Швейцарії. У країні існувала родинна традиція, коли усі члени сім’ї збиралися у спеціальній кімнаті біля теплої печі, поряд з якою знаходився кошик з сіном. Сінна баня являє собою приміщення з нішами та лавами, по яких йде тепло, та металевої пластини з пряними альпійськими травами. Пластина розміщується у центрі кімнати. Поєднання тепла з травами є природною ароматерапією.

Стосовно сінної кімнати, це місце, де є сіно. Воно більше призначене для відпочинку, але також здійснює сприятливий оздоровчий вплив на організм.

Сучасна сінна кімната не така, як у стародавні часи. Але традиції предків збереглися, тому що все одно використовується сіно з чудовим ароматом та користю для організму:

  • подовжує молодість – шкіра буде виглядати краще, підвищиться її тонус;

  • через активне потовиділення стануть краще працювати сальні залози, виводяться токсини та шлаки, зникне зайва рідина, а значить набряки і целюліт також;

  • зникне біль та дискомфорт в опорно-руховому апараті та м’язах;

  • в організмі почне краще циркулювати кров та лімфа, зникнуть застійні явища – це можливо завдяки так званому “тренуванню” серця та судин;

  • можна швидко скинути декілька заявих кілограмів;

  • ви відчуєте легкість, відвідувачі нашого спа-готелю порівнюють процедури з блаженством, адже вона знімає втому та ефективна проти безсоння.

Саме такий ефект ви отримаєте після бані та сінної кімнати. Це поєднання найкраще для організму.

Сінна кімната у 4 зірковому спа-готелі «Жива вода»

Сінна кімната у “Живій воді” – це поєднання сучасного інтер’єру (декор з дерева, панорамні вікна з неперевершеним видом на зелену хвою) з сінними кипами. Все це створює особливу атмосферу, яка сприяє розслабленню та відпочинку. Тут можна почитати, поспілкуватися або просто зануритися у власні думки наодинці, насолоджуючись видом з вікна та приємним ароматом сіна.

У нас є власний великий спа-комплекс. Окрім сінної кімнати, до нього входять три види бані – фінська, римська, інфрачервона, масажний кабінет, тренажерний зал, басейн, лаунж-зона та ін.

Ми знаходимося у самому серці Карпат — селищі Міжгір’я. Тут поєдналися неймовірна природа та гірські краєвиди. Наш 4-зірковий спа-готель — це комфортабельний відпочинок в Закарпатті, це чисте повітря та магія гір.

Главная Микс Сінна кімната у спа-готелі: ароматний відпочинок