Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

«Тепло любих» подарує турботу, увагу та любов

402

«Тепло любих» подарує турботу, увагу та любов

Через особливості сучасної дійсності, люди все менше часу можуть проводити зі своїми близькими. Особливо це відноситься до людей похилого віку, старість яких проходить у 4 стінах, без можливості спілкування з однолітками. Вік приносить з собою хвороби, що обмежують їх рухливість, що впливають на психоемоційний стан. Більшості людей похилого віку потрібно цілодобовий патронаж, спеціальне обладнання для життєдіяльності. Забезпечити гідну старість допоможуть фахівці будинку престарілих «Тепло любих».

Особливості та переваги

Більшість будинків престарілих не приймають літніх людей, які пережили інсульт, інфаркт, травми або хворіють старечої деменції, хворобою Паркінсона, Альцгеймера. Такі постояльці вимагають не тільки постійного лікування і проведення реабілітаційних заходів. Вони потребують спеціального устаткування кімнат, ергономічних меблів. Пансіонат «Тепло любих» надає послуги з догляду та лікування інвалідів, допомагає відновитися після хвороб.

Приваблива, сімейна атмосфера

Люди похилого віку часто страждають від самотності, почуття непотрібності, а часом і жорстокості. У пансіонаті ж панує доброзичлива атмосфера. Співробітники відносяться до постояльців, як до рідних, оточуючи їх увагою і турботою. Люди похилого віку можуть спілкуватися з однолітками, приймати відвідувачів, займатися улюбленими справами, хобі.

Люди похилого віку можуть оточити себе пам'ятними, дорогими їм штучками. У пансіонаті часто проводяться свята, що проходять у дружній, теплій атмосфері. У них можуть брати участь і родичі постояльців.

Цікаве дозвілля

У пансіонаті кожен день наповнений цікавими заняттями. До послуг людей похилого віку бібліотека, різноманітні настільні ігри, заняття у гуртках за інтересами. Для тих, хто хоче спілкуватися, проводяться групові заняття, розвиваючі дрібну моторику рук, що стимулюють розумові здібності.

Крім того, є затишні затишні куточки в будинку або на зеленій території - альтанки, лавочки, де люди похилого віку можуть усамітнитися і відпочити від метушні. З літніми людьми займаються психологи, аніматори, реабілітологи. Жоден постоялець не відчуває себе забутим, непотрібним.

Збалансоване харчування

Харчування в літньому віці має велике значення. Тому меню складається з урахуванням особливостей травлення та обміну речовин. П'ятиразове харчування забезпечує організм необхідними поживними речовинами, які не перевантажує шлунок і легко засвоюється.

Дієтологи враховують побажання стареньких при складанні меню на наступний день. При приготуванні страв використовуються тільки корисні, свіжі продукти. Консистенція страв також враховує особливості віку.

Належний догляд

Багато постояльці, які хворіють, зазнають труднощі з:

  • самообслуговуванням;
  • прийомом їжі;
  • пересуванням.

Вони вимагають регулярної допомоги при проведенні гігієнічних процедур. Ванні кімнати обладнані так, щоб убезпечити перебування в них. Тим, хто самостійно не може приймати душ, розчісуватися, одягатися, допомагає турботливий, уважний персонал. Детальніше інформацію про послуги, що надаються хоспісом у Києві «Тепло любих», можна дізнатися на сайті.

Главная Микс «Тепло любих» подарує турботу, увагу та любов