Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Тури в Чорнобиль по доступним цінам

527

Тури в Чорнобиль по доступним цінам

Для екстремалів є підходящий варіант в Україні. Це тури в Чорнобиль і Прип'ять. На сайті Kava.ua можна переглянути доступну інформацію одноденної екскурсії. В основному поїздки відбуваються кожні вихідні. Компанія вже 8 років займається організацією поїздок. На протязі цього часу понад 8 тисяч учасників залишились задоволені таким екстримом. Для того, щоб записатись заздалегідь на екскурсію, необхідно на сайті залишити заявку або подзвонити по вказаному номеру. Ціна одноденної екскурсії 1185 гривень. Ця ціна вказана лише для громадянина України. В цю оплату не входить вартість повноцінного обіду. Тому обід лише за бажанням кожного учасника. Якщо іноземець забажає відвідати міста, що прославлені великою катастрофою, то ціна буде більшою.

Якщо одразу записується компанія від чотирьох осіб, то для таких компаній передбачені вигідні умови співпраці. Також є можливість придбати подарунковий сертифікат та подарувати його друзям чи рідним. Сертифікат відправляється Новою поштою або ж по електронному адресу. У вартість самої екскурсії входить проїзд мікроавтобусом по всім містам і повернення до Києва. Також необхідно оформити дозвіл на в'їзд, чим займається сама організація. Обов'язково буде наданий супровід ліцензованого гіда по всьому маршруту. Не обходиться і без індивідуальної страховки для кожного учасника екскурсії. Обов'язковий дозиметричний контроль проводиться по всім установленим вимогам. У вартість екскурсії не входить проїзд до Києва і назад.

Також вартість повноцінного обіду складає 150 гривень додатково. Хоча перекус можна взяти з собою самостійно. Для того аби залишити заявку, достатньо лише заповнити форму, вказану на сайті. Також на сайті доступна інформація про керівника напрямку по екскурсіях до Чорнобиля. Багато відгуків від задоволених клієнтів допоможуть швидше зробити правильний вибір та організувати для себе та друзів екстремальну поїздку до Чорнобиля. Екскурсія в Чорнобиль не несе в собі загрози здоров'ю людини, оскільки опромінення менше ніж у медичній рентгенографії. Заявки на бронювання місць приймаються за п’ять днів до самої поїздки. Брати участь в екскурсії можуть особи, які старше 18 років. При цьому також потрібно внести передоплату в розмірі 750 гривень, а також копія першої сторінки паспорту для страховки та оформлення офіційного дозволу. Така екскурсія часто приходиться до душі, тим хто вже побував в багатьох одноманітних місцях.

Главная Микс Тури в Чорнобиль по доступним цінам