Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

В яких випадках допоможе регулювання пластикового вікна?

456

В яких випадках допоможе регулювання пластикового вікна?

Досвідчені майстри, встановлюючи металопластикові вікна, роблять регулювання вже зібраного вікна. Тривалість експлуатації таких вікон залежить від правильності установки. Але навіть, якщо вікна вам встановлювали професіонали, після закінчення часу деякі елементи можуть деформуватися. Так, якщо ви поставили вікна в новому будинку, то, незважаючи на правильність початкової установки, через якийсь час буде потрібно відрегулювати вікна. Це пов'язано з тим, що нові будинки мають здатність осідати, при цьому конструкції вікна змінюють свою конфігурацію. Проявляється це заїданням ручок, віконних стулок, появленням щілин і, як наслідок, погіршенням ізоляції. Тому для збільшення експлуатаційного строку, як мінімум один раз на рік необхідно провести регулювання пластикових вікон.

Це особливо необхідно в таких випадках, як:

  • Стулка вікна початку провисати, при цьому під час закриття або відкриття вікна вона зачіпає за інші деталі фурнітури;
  • Порушилася щільність зіткнення рами та стулки, з вікна дме, в кімнаті з'явився протяг.

Регулювати фурнітуру пластикового вікна можливе по вертикальній і горизонтальній осях. У зимову пору року рама і стулка повинні стикатися щільно, в літній час зіткнення повинно бути декілька ослаблене.

Проводити наладку фурнітури пластикових вікон можна і самостійно.

Заміна ручки

Ця найпростіша маніпуляція. Для цього необхідно повернути пластину, що знаходиться біля основи ручки, на 90 градусів. Потім потрібно викрутити за допомогою викрутки шурупи, якими прикручена ручка. Замінити стару ручку на нову. Повернути пластину, розташовану біля основи ручки в початкове положення.

Випадок, коли важко повернути ручку

Така ситуація може виникнути, якщо провисла стулка або висохло мастило. В першу чергу слід спробувати намазати всі деталі проникаючим мастилом. У разі, якщо такі дії не дали позитивного результату, потрібно відрегулювати петлі.

Щоб зробити регулювання петель, необхідно мати шестигранник. Спочатку слід відрегулювати верхню петлю. Для цього потрібно відкрити стулку вікна таким чином, щоб вона розташовувалася по відношенню до рами перпендикулярно. На верхній грані стулки з торця розташовується регулювальний гвинт. Його потрібно за допомогою шестигранника крутити до тих пір, поки стулка перестане заїдати.

На нижній грані розташовані гвинти, за допомогою яких можна відрегулювати нижній край стулки по відношенню до рами вгору / вниз, і вправо / вліво. Для цього за допомогою того ж шестикутника слід крутити потрібний гвинт до тих пір, поки не усунеться заїдання.

Коли дме з-під ущільнювача

Це може статися в разі, якщо порушений притиск рами та стулки. Щоб усунути цей момент, потрібно в торці віконної стулки знайти маленький болт. При обертанні цього болта його головка зміщується таким чином, що дає можливість відрегулювати ступінь притиску фурнітури вікна.

Це найбільш поширені причини, коли при ремонті пластикових вікон необхідне регулювання. Після завершення всіх робіт треба переконатися в тому, що вікно функціонує гарно. Якщо стулки відкриваються легко, без заїдань, і однаково щільно прилягають до рами на всьому протязі, значить, регулювання проведено правильно.

Главная Микс В яких випадках допоможе регулювання пластикового вікна?