Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Як наявність електронного каталогу забезпечує безпомилковий підбір автозапчастин

550

Чисельність автотранспорту на дорогах країн світу неухильно зростає. Незважаючи на те, що продажі нових автомобілів падають через економічну нестабільність, ринок автозапчастин залишається, як завжди затребуваним. Це пояснюється тим фактом, що автомобілі вже знаходяться в експлуатації постійно вимагають технічного обслуговування, і нерідко заміни після закінчення їхнього терміну комплектуючих.

Як наявність електронного каталогу забезпечує безпомилковий підбір автозапчастин

Кожному автомобілісту відмінно відомо, що купувати запчастини колись доведеться. Хтось звернеться до офіційного дилера, інші віддадуть перевагу самостійно купити потрібні елементи. Як відомо, придбати запчастини сьогодні не проблема, так як існує маса спеціалізованих магазинів, а з поширення інтернет завдання і зовсім спростилася. Автозапчастини сьогодні можна купити онлайн, не виходячи з дому.

Ресурсів, які пропонують купити запчастини, чимало. Один з лідерів електронних продажів в сфері автозапчастин - торгова площадка Avtopro.ua. Віртуальний каталог майданчика дає відповіді на всі питання, які можуть виникнути в процесі ідентифікації деталей.

Як купити запчастини в мережі і не помилитися?

Те, що всі деталі забезпечені спеціальними кодами - справа відоме. Коди вводяться виробником з метою забезпечити якісний облік і спростити процес логістики. База таких кодів, також як і схеми автомобілів, відображені в спеціальних документах, які називаються електронними каталогами EPC. Вони призначаються для внутрішнього використання в рамках дилерських центрів. З такими документами працюють менеджери, які мають уявлення, як про пристрій автомобілів, так і про особливості запчастин. За допомогою VIN-кодів вони можуть ідентифікувати автомобіль і вибрати для нього потрібні деталі. Хоча подібна інформація вважається закритою, адаптовані версії програм все ж потрапляють в мережу і стають доступними широкому колу людей.

Можна припустити, що в разі використання такої програми, дилерський центр втрачає свою актуальність і замовити деталі можна в обхід такого. Але несподівані складності, так чи інакше, заявлять про себе. З чим може зіткнутися користувач, який вирішив замовити деталі в мережі, покладаючись на професійну програму?

  • Перш за все, це складність перекладу, а точніше технічних термінів, з якими звичайний покупець не знайомий;
  • Далі він помітить, що вибір деталей відрізняється особливостями і може виявитися неоднозначним;
  • В кінцевому рахунку, не посвячена в професійні тонкощі користувач може легко зробити помилку і замовити не те, що йому насправді потрібно.

Актуальна пропозиція Avtopro.ua

Фахівці компанії протягом двох десятиліть працювали над створенням зрозумілого продає каталогу. Сьогодні він вже існує і є по-справжньому універсальним. Власне дерево каталогу включає чотири кроки, завдяки чому помилки в підборі запчастин, практично виключаються.

Скорочення, виноски і терміни з оригінальних каталогів викладені доступною мовою, що буде зрозумілий навіть самому недосвідченому в технічних особливостях автолюбителю.

Опубликовано: 1 мая 2020г., 12:02.
Главная Микс Як наявність електронного каталогу забезпечує безпомилковий підбір автозапчастин