Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Як обрати балаклаву

426

Як обрати балаклаву

Перед тим, як обрати балаклаву, необхідно визначитися для чого вона буде використовуватися: занять спортом, повсякденного носіння, полювання, риболовлі, військових дій, пейнт- або страйкболу. А також вибирати головний убір слід в залежності від сезонних умов. Замовити головний убір в компанії Teplogolovi https://teplogolovi.com.ua/ можна із урахуванням певних критеріїв вибору.

Основні критерії вибору балаклави

  1. Призначення виробу.

  2. Матеріал виготовлення.

  3. Ціна та якість.

  4. Форма та зовнішній вигляд.

Вибираючи відповідний головний убір, слід звернути увагу на матеріал його виготовлення і якість крою, щоб виключити чинники, які можуть визивати алергічні реакції з боку шкірних покривів. На одних ділянках голови балаклава повинна мати потовщений, щільний шар, на інших — бути еластичною, щоб мати можливість коригувати передбачені отвори по відношенню до очей, носа і рота.

Особливості вибору балаклави в залежності від призначення

Під час спортивних занять людина зазвичай пітніє, а це означає, що тканина повинна виводити вологу, а не вбирати її. В балаклаві має бути тепло в міру, але не жарко, інакше відчуватимуться задуха і дискомфорт. Для цього підійдуть моделі із комбінованих матеріалів, наприклад котон-акрил-стрейчу або інші подібні варіанти. Вироби для повсякденного носіння мають бути комфортними, красивими, стилізованими і гармонійно підходити під інші речі гардеробу.

Балаклави для полювання, риболовлі або ведення військових дій відрізняються від спортивних кольором і прорізом для очей. Також у виборі відіграє важливу роль сезон. На полюванні актуальні маски із забарвленням мультикам або армійський піксель, із зрозумілих причин такі ж вимоги і до військових моделей, якщо це осінь-весна. У головному уборі не повинно бути жарко, а це означає, що матеріал необхідний перфорований або із сіткою. Однак, якщо це, то балаклава має бути білою з чорними маскувальними плямами і утепленою.

Обираємо балаклаву на певну пору року

Дуже важливо розуміти, що вироби пошиті із певних матеріалів мають свій тепло- і водоутримуючий коефіцієнт. На літо підійдуть моделі з легеньких тонких тканин, без додавання бавовни, краще навіть це будуть сітчасті синтетичні. При цьому, балаклава зобов'язана затримувати великий пил і частки, які вам можуть потрапити на шию, наприклад коли пересуваєтеся на велосипеді або мототехниці чи спускаєтесь по річці на будь-якому спортивному плавальному засобі — каяку або байдарці.

При виборі головного убору на зимовий або демісезонний період слід враховувати температурний режим певної території перебування. Балаклава повинна витримувати холодний, зустрічний вітер, волога виводитися через тканину, а у виробі необхідно почуватися комфортно і тепло. Але при температурах нижче 20-ти градусів ніяк не обійтися без бавовняної підкладки.

Главная Микс Як обрати балаклаву