Як обрати балаклаву
426Перед тим, як обрати балаклаву, необхідно визначитися для чого вона буде використовуватися: занять спортом, повсякденного носіння, полювання, риболовлі, військових дій, пейнт- або страйкболу. А також вибирати головний убір слід в залежності від сезонних умов. Замовити головний убір в компанії Teplogolovi https://teplogolovi.com.ua/ можна із урахуванням певних критеріїв вибору.
Основні критерії вибору балаклави
-
Призначення виробу.
-
Матеріал виготовлення.
-
Ціна та якість.
-
Форма та зовнішній вигляд.
Вибираючи відповідний головний убір, слід звернути увагу на матеріал його виготовлення і якість крою, щоб виключити чинники, які можуть визивати алергічні реакції з боку шкірних покривів. На одних ділянках голови балаклава повинна мати потовщений, щільний шар, на інших — бути еластичною, щоб мати можливість коригувати передбачені отвори по відношенню до очей, носа і рота.
Особливості вибору балаклави в залежності від призначення
Під час спортивних занять людина зазвичай пітніє, а це означає, що тканина повинна виводити вологу, а не вбирати її. В балаклаві має бути тепло в міру, але не жарко, інакше відчуватимуться задуха і дискомфорт. Для цього підійдуть моделі із комбінованих матеріалів, наприклад котон-акрил-стрейчу або інші подібні варіанти. Вироби для повсякденного носіння мають бути комфортними, красивими, стилізованими і гармонійно підходити під інші речі гардеробу.
Балаклави для полювання, риболовлі або ведення військових дій відрізняються від спортивних кольором і прорізом для очей. Також у виборі відіграє важливу роль сезон. На полюванні актуальні маски із забарвленням мультикам або армійський піксель, із зрозумілих причин такі ж вимоги і до військових моделей, якщо це осінь-весна. У головному уборі не повинно бути жарко, а це означає, що матеріал необхідний перфорований або із сіткою. Однак, якщо це, то балаклава має бути білою з чорними маскувальними плямами і утепленою.
Обираємо балаклаву на певну пору року
Дуже важливо розуміти, що вироби пошиті із певних матеріалів мають свій тепло- і водоутримуючий коефіцієнт. На літо підійдуть моделі з легеньких тонких тканин, без додавання бавовни, краще навіть це будуть сітчасті синтетичні. При цьому, балаклава зобов'язана затримувати великий пил і частки, які вам можуть потрапити на шию, наприклад коли пересуваєтеся на велосипеді або мототехниці чи спускаєтесь по річці на будь-якому спортивному плавальному засобі — каяку або байдарці.
При виборі головного убору на зимовий або демісезонний період слід враховувати температурний режим певної території перебування. Балаклава повинна витримувати холодний, зустрічний вітер, волога виводитися через тканину, а у виробі необхідно почуватися комфортно і тепло. Але при температурах нижче 20-ти градусів ніяк не обійтися без бавовняної підкладки.