Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Які особливості роботи відеореєстратора AiStation-16 з NVR системою?

451

Які особливості роботи відеореєстратора AiStation-16 з NVR системою?

NVR — це скорочення від Network Video Recorder. Відеореєстратор AiStation-16 є частиною системи пересилання та зберігання відеоінформації, яка отримується з IP-камер. Функціонал NVR системи є більш гнучким і може бути налаштований відповідно до будь-яких вимог клієнта. Компактне NVR рішення має переваги невеликого масштабу, економічності, практичності та якості. Цей інтерфейс працює із камерами високої чіткості.

Керування камерами та зберігання відео виконується в режимі реального часу. Також у переваги NVR систем відеоспостереження можна записати можливість віддаленого керування та аналізу зображення у режимі реального часу при використанні Gigabit Ethernet. NVR система AiStation-16 дорожче, але простіше в установці та обслуговуванні. Широко використовується на підприємствах, фабриках, офісних приміщеннях, магазинах і супермаркетах.

HD

AiStation-16 система є повністю цифровою. Це дозволяє зберігати та пересилати відео в реальному HD. Зрозуміло, для цього необхідна IP-камера, здатна на подібні звершення і пристрій NVR, здатний обробляти такий сигнал.

Відкритість

AiStation-16 NVR використовує відкриту IP-платформу і має бути використаний у зв'язці з кодувальниками, платформами управління та операційними системами для досягнення повного функціоналу. Тому таке відеоспостереження має широкі можливості з інтеграції. Це зручніше з погляду інтеграції із системами безпеки та контролю доступу підприємства. AiStation-16 може працювати у зв'язці із загальним сервером у всій операційній системі. Поступово тенденція на закритість технологій безпеки порушується і цей функціонал все більше переходить під крило IT відділу компанії, що полегшує придбання та обслуговування цих систем.

Записує відео вищої якості

Мережеві відеореєстратори пов'язані з IP-камерами з роздільною здатністю від 2MP до 12MP (або вище), що неможливо для аналогових камер у системі безпеки DVR. Саме тому багато користувачів та технічні експерти вважають, що NVR переграють свого попередника. Враховуючи, що вам потрібно достатньо дозволу для розпізнавання осіб або автомобільного номера зловмисника.

Легко підключити

Робота з кабелями безперечно є головним болем при налаштуванні відеосистем. Але AiStation-16 робить роботу з кабелем досить легкою навіть для початківця. WiFi NVR підключається до камер безпроводової мережі, тому не потрібно турбуватися про те, як підключити проводи до пристрою. Мережевий відеореєстратор подає живлення та мережу на пристрої за допомогою одного кабелю Ethernet.

Главная Микс Які особливості роботи відеореєстратора AiStation-16 з NVR системою?