Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Де купити бетон за вигідною ціною?

556

Де купити бетон за вигідною ціною?

Компанія «Краснебрук» виробляє і займається постачанням якісного товарного бетону і розчинів для будівництва в будь-якому обсязі, як приватного, так і комерційного. Компанія має в своєму розпорядженні власне виробництво (не співпрацює з посередниками), великий автопарк і налагоджені партнерські зв'язки з виробниками будматеріалів, за рахунок чого пропонує різні послуги та доступні розцінки на них. Тому купити бетон в компанії можна по одній з найнижчих на ринку цін, при цьому якість будматеріалів залишається незмінно високою.

З чого формується ціна?

Головний показник, який визначає вартість бетону — марка. Чим вище марка, тим більше коштує будматеріал. Як показник міцності суміші виступає клас розчину, який позначається від М50 до М1000 (крок 50). У промисловому і цивільному будівництві використовуються розчини марок М100-М500. Для додання бетонної суміші додаткових властивостей, таких як стійкість до випромінювання, теплового або хімічного впливу застосовуються різні добавки, що підвищує вартість бетону з доставкою.

У виробництві використовуються наступні компоненти:

  1. цемент;
  2. пісок;
  3. вода;
  4. наповнювачі.

Розцінки на готові суміші, так само як і їх якість, в тому числі залежать від якості окремих елементів. В якості наповнювача найчастіше використовується щебінь гравійний і гранітний. Також на ціноутворення суміші впливають витрати на доставку будівельних матеріалів на об'єкт та обсяг замовлення. Якщо завод виробника розташований поблизу будівельного майданчика, то і ціна матеріалу вийде дешевше, за рахунок економії на транспортуванні.

Часто спеціалістам задають питання — яка сума за 1 тонну, 1 кг, 1 м² бетону. Але відвантаження і продаж бетону здійснюється в кубометрах, позначення м³.

Бетон з доставкою

Отримати розрахунок за вашою заявкою можливо зателефонувавши операторам (необхідно назвати адресу доставки, марку і кількість бетону).

Крім міцності при покупці готового бетону варто звернути увагу на інші важливі характеристики:

  • осадку конуса;
  • водонепроникність;
  • морозостійкість;
  • рухливість.

Якщо у вашому проекті є дані параметри, не забудьте повідомити їх співробітникам компанії «Краснебрук». Щоб отримати прайс на бетон в компанії «Краснебрук» вам потрібно просто зв'язатися з менеджерами. Спеціаліст по телефону розрахує вартість необхідної кількості бетонної суміші потрібної марки з доставкою на об'єкт, запропонує вигідні умови.

Главная Микс Де купити бетон за вигідною ціною?