Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Вибираємо друга і захисника — німецьку вівчарку

550

Вибираємо друга і захисника — німецьку вівчарку

Напевно, не існує людини, яка не замислювалась завести якусь тварину у власному будинку. При цьому більшість українців віддають перевагу собакам, які виконують функції охоронця і повноцінного члена сім'ї або кішкам які лагідні та ловлять пацюків. Серед різноманіття порід собак популярністю користується німецька вівчарка.

Щоб вибір щеняти пройшов успішно важливо ознайомитися з усім послідом, оцінити умови утримання тварин і врахувати інші важливі фактори. Кожна молода вівчарка має сформований кістяк і особливі ознаки породи. І якщо ваші знання в даному питанні далекі від необхідних, то бажано прислухатися до порад професійних кінологів.

Підготовка до відвідування розплідника або заводчика

Перш ніж завести ще одного члена сім'ї, яким є собака важливо зважити власні можливості та інтереси мешканців будинку. Адже вихованець буде жити 15 років поруч з вами. Тому потрібно чітко розуміти які проблеми чекають власника собаки:

  • маленька тварина гризе м'які меблі, електричні дроти, взуття та інші речі у квартирі;
  • собаки іноді хворіють на серйозні захворювання, що вимагає дорогого лікування;
  • домашній вихованець вимагає уваги та щоденних ранкових, а також вечірніх прогулянок;
  • важливо забезпечити якісний раціон, доповнений вітамінами;
  • собаку потрібно дресирувати, щоб вона слухала власника та інших членів сім'ї.

Якщо проблеми не лякають, сміливо заводьте добродушного і відданого вихованця. Але перед цим потрібно розібратися в особливостях вибору породи.

Активні пошуки цуценя

Перед активними пошуками вихованця важливо визначитися з цілями покупки собаки. Якщо ви хочете, щоб собака для приватного будинку на https://www.ria.com/uk/c/sobaki-dlia-chastnogo-doma/ стала другом, то краще взяти вихованця у заводчика. Якщо ж плануються регулярні відвідування виставок і всіляких змагань краще співпрацювати з великим розплідником.

Звичайно, можна піти на пташиний ринок, але немає впевненості що знайдеться щеня з хорошим родоводом. І навіть якщо вам попадеться ідеальна собака ніхто не гарантує, що вона містилася в нормальних умовах і відрізняється міцним здоров'ям. І навіть якщо ви зважитеся на таку покупку обов'язково відвідайте ветеринара для обстеження стану тварини.

Співпрацюємо з перевіреним розплідником

Якщо ви шукайте собаку, що відповідає всім міжнародним критеріям і стандартам потрібно звертатися в спеціалізовані розплідники, що займаються розведенням конкретної породи. Особисто відвідуючи заводчика звертайте увагу на наступні дрібниці:

  • умови утримання цуценят;
  • скільки дитинчат може бути;
  • фізичний стан собак;
  • періодичність появи потомства у конкретної вівчарки;
  • планування майбутньої в'язки.

Всі адекватні заводчики надають покупцям родовід батьків для особистого ознайомлення. Купуючи німецьку вівчарку важливо не тільки отримати хорошого щеняти, а й супутні документи. Обов'язкова наявність ветеринарного паспорта де відзначені всі щеплення.

Критерії вибору породистої собаки

Вибираючи вірного друга, охоронця і просто члена сім'ї — німецьку вівчарку важливо враховувати ряд певних нюансів:

  • Якщо послід склав 6 і більше дитинчат не варто розраховувати, що вони виростуть великими через те, що мати, не зможе дати всім цуценятам необхідну кількість молока.
  • Якщо спостерігається знижена активність цуценя — у нього глисти або інше захворювання.
  • Агресивна поведінка тварини свідчить що собака виросте злим, і власник матиме проблеми в процесі виховання.

Фізичний стан вихованця

Оглядаючи вподобаного претендента важливо оцінити в якому стані зуби, особливості прикусу і якість вовни. Крім цього приділіть увагу наступним характеристикам цуценя.

  • Постановка лап тварини повинна бути правильною, а щеня не перегодованим.
  • Між ребрами не повинно бути вузлів, які свідчать про брак кальцію або розвитку рахіту у тварини.
  • Неприпустимо наявність ран або висипу в області живота. Їх присутність є свідченням поганого догляду за твариною.
  • Живіт повинен бути рівним без натяків на пупкову грижу, що утворюється внаслідок неправильної обрізки пуповини.
  • Задні лапи здорової тварини мають по чотири пальці. Якщо присутній 5 відросток його видаляють у ветеринарній клініці. Такий дефект неприпустимий для чистокровної німецької вівчарки.
  • Хвіст здорової тварини повинен бути рівним, а тулуб з коротким попереком і скошеним крупом.

Якщо ви налаштовані серйозно завести німецьку вівчарку потрібно підійти до цього питання підготовлено і відповідальна. Пам'ятайте, що ви набуваєте не іграшку на кілька днів, а члена сім'ї, який буде жити 10-15 років разом з вами. Тільки зваживши свої можливості та оцінивши то наскільки, тварина підходить всім членам сім'ї, можна бути впевненим що у вас з'явиться справжній друг.

Главная Микс Вибираємо друга і захисника — німецьку вівчарку