Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Як мобільна локалізація може бути корисна Вашому бізнесу?

466

Як мобільна локалізація може бути корисна Вашому бізнесу?

Якщо у 2013 році на частку мобільних користувачів налічувалось 15 відсотків інтернет-трафіку, то в 2016 році ми спостерігаємо зростання, і зараз вже 56 відсотків інтернет-трафіку припадає на мобільних користувачів. Згідно зі звітом CISCO, така ж тенденція збережеться, та було передбачено, що до 2019 року мобільний трафік зросте у 13 разів. Велика частина трафіку буде надходити з мобільних пристроїв. Мобільний телефон швидко обійшов настільний комп'ютер і став головним джерелом трафіку, й звіт чітко вказує на зсув трафіку з ноутбука на смартфон та планшет.

Чистий суміш інтернету та інтелектуальних пристроїв дозволив споживачам легко шукати товари та послуги. Вся інформація з усього світу тепер доступна у вас під рукою в будь-якому місцезнаходженні. Ось чому багато міжнародних організацій зосереджені на точному мобільному перекладі та локалізації, щоб стати ближче до своїх клієнтів. Щоб зрозуміти цю концепцію, давайте розберемося в чому полягає її необхідність.

1. Розширення Вашого охоплення:

Не всі говорять англійською; деякі віддають перевагу інформацію тільки на своїй рідній мові. Переклад документів, текстів, сайтів та локалізація дозволяє організації орієнтуватися на конкретні аудиторії конкретних країн. Це легко допомагає в адаптації контенту відповідно до рідної мови користувача. Існує стара приказка «Вам потрібно бути ближче до свого клієнта, ніж будь-коли», та за допомогою локалізації Ви можете скоротити розрив у комунікації та стати ближче до своєї аудиторії.

2. Підвищення якості обслуговування клієнтів:

Ви відчуваєте себе прекрасно, коли отримуєте інформацію на своїй рідній мові, вірно? Те ж саме відбувається і з вашими клієнтами. Якщо ви надаєте точну інформацію на їхній рідній мові, вони будуть в захваті та оцінять ці зусилля. Стабільна мобільна локалізація також допомагає підвищити довіру клієнтів і розвиває у них почуття довіри.

3. Маркетинг і реклама:

Коли мова заходить про будь-яку рекламну діяльність, вам потрібно говорити зі своєю аудиторією на їхній рідній мові, інакше ваші гроші будуть витрачені даремно. Вам потрібно розробити кращу маркетингову стратегію в разі якщо Ви маєте справу з великою кількістю людей. Деякі слова на іншій мові можуть звучати інакше, наприклад, «Gift» (на англ. «Подарунок») німецькою мовою означає «отрута». Ось чому локалізація є краще, оскільки вона допомагає правильно адаптувати весь ваш контент, уникаючи плутанини.

4. Висока рентабельність інвестицій:

Локалізація допомагає зарекомендувати ваш продукт і послуги мільйонній аудиторії, що веде до збільшення потенційних клієнтів і збільшення продажів. Багато інвесторів також проявлять інтерес до вашої організації. Ви будете задоволені високим зростанням прибутків.

Справа за малим, знайти професійну агенцію перекладів.

Главная Микс Як мобільна локалізація може бути корисна Вашому бізнесу?