Дезинфо.нет: телепорт в мир девушек, приколов, шуток и юмора.
Гламурный развлекательный блог. Девушки любят, мужики одобряют.

Як вибрати двоспальне ліжко?

524

Як вибрати двоспальне ліжко?

Ліжко — це найважливіший елемент інтер'єру в будь-якому будинку. Навіть якщо квартира однокімнатна, в будь-якому випадку, в якості спального місця для пари варто купити двоспальне ліжко, а не диван, нехай і самий чудовий. Зрозуміло, що при недостатності простору доведеться якимось чином продумати стильове оформлення інтер'єру, наприклад, зупинити вибір на спальні-вітальні.

Як вибрати двоспальне ліжко?

Найголовніше при покупці — це каркас ліжка й підставка, на яку кладеться матрац. Наприклад, компанія «Дрімка» реалізує ліжка з буку, який має не тільки приголомшливий вигляд, а й відрізняється міцю. Треба звернути увагу, що класифікація по каркасу представляється в такий спосіб: дві бічні панелі, дві спинки, чотири панелі та одна-дві спинки. У другому випадку каркас може стоять на ніжках або на платформі (подіумі).

Наступний момент — каркас ліжка, а саме, його матеріал. Якщо дозволяють гроші, оптимальний варіант — поєднання дерева й металу. Дуже модно і як ніколи актуально вибирати ковані ліжка. Цікаво виглядатимуть й плетені моделі. Безсумнівно, бюджет у кожного різний, тому не кожен може купити ліжко з каркасом з якісної деревини. Більш доступні матеріали для більшості — це МДФ або ДВП. А ось каркаси з ДСП краще не купувати, так як вони недовговічні.

Каркас грає важливу роль в забезпеченні міцності, а ось комфорт залежить виключно від матраца. Не варто забувати про те, що матрац необхідно укладати на підставу, до якої повинні бути спеціальні вимоги.

  • Для того, щоб матрац лежав зручно, рама повинна бути надійною опорою. Як правило, це дерево, метал або ДСП.
  • Основою рами можуть бути ламелі або пружини, причому ортопедичні властивості краще проявляються при виборі саме ламелей.
  • Ламелі в обов'язковому порядку повинні бути гнучкими, для цього вони робляться з пластика або дерева.
  • Для максимального комфорту ламелей має бути не менше 15 штук в односпальне ліжко. Отже, на двоспальне ліжко їх має бути близько 30. Не варто ігнорувати цей момент, щоб не шкодувати у майбутньому.

Зауважимо, що ціни на підставку можуть піднятися, якщо модель вибрати з можливістю підйому — в такому випадку механізм називається «газ-ліфт». Також варто відзначити зручність розташування під матрацом ящика. Безумовно, це зручно, проте в такому випадку відсутня можливість вентилювання простору під ліжком, тому у випадку підвищеної вологості можливе запліснявіння.

Главная Микс Як вибрати двоспальне ліжко?